nhp
03 بهمن 1401 - 12:40

تربت حیدریه میزبان فینال جام حذفی فوتسال خراسان رضوی

تربت حیدریه ـ رئیس هیات فوتبال شهرستان تربت‌حیدریه گفت: تربت حیدریه میزبان فینال جام حذفی فوتسال خراسان رضوی است.

ابوالفضل رجبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مسابقات جام حذفی فوتسال در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در روز جمعه ۷ بهمن ماه در سالن مالک اشتر برگزار خواهد شد.

رئیس هیأت فوتبال شهرستان تربت‌حیدریه گفت: تیم‌هایی از شهرستان‌های تربت حیدریه، گناباد، درگز مشهد به فینال رده‌های مختلف راه یافتند.

وی تصریح کرد: با تلاش‌های هیأت فوتبال استان برای نخستین بار این مسابقات در سطح استان و رده‌های مختلف با انجام ۴۲ بازی انجام شده است.

رجبی گفت: در طی سه سال اخیر کارهای مهم، شاخصی و بی نظیری توسط هیأت فوتبال استان در برگزاری مسابقات و دورهای آموزشی صورت گرفته که جای قدردانی از متولیان امر را دارد.

رئیس هیأت فوتبال شهرستان تربت‌حیدریه افزود: حضور یک نماینده از استان در فدراسیون فوتبال به عنوان هیأت رئیسه و سخنگو باعث شده که کرسی مهمی برای ارتقا فوتبال و فوتسال خراسان رضوی کسب شود و همه باید از این فرصت و ظرفیت بیشترین بهره را خواهند برد.

وی اظهار کرد: از سوی کمیته فوتسال استان خراسان رضوی برنامه مرحله دیدارهای نهایی مسابقات فوتسال جام حذفی استان خراسان رضوی به میزبانی باشگاه پیشگامان مقاومت تربت حیدریه در فصل ۱۴۰۱ در تربت حیدریه برگزار می‌شود.

رجبی گفت: جمعه هفتم بهمن ماه؛ سیارک مشهد؛ هیراد درگز در ساعت ۱۱ صبح در رده سنی نونهالان، پیشگامان مقاومت تربت حیدریه، آذین طب مشهد، ساعت ۱۲ در رده سنی نوجوانان و مقداد مشهد و موعود گناباد ساعت ۱۳ در رده جوانان در سالن مالک اشتر تربت حیدریه برگزار می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 992554